Pivo

Pivaři, pozor! Na světě je první domácí pivovar bez čekání!

Všichni milovníci piva mohou začít jásat. Na trh se totiž konečně dostala převratná novinka, díky které si každý pivař může dopřát točené pivo v klidu domova.

Ženy, které nesnášejí, že jejich mužské polovičky pravidelně utíkají "na jedno" do blízkého lokálu, můžou pomalu chystat oslavy.


Velký evropský pivovar totiž na trh uvedl domácí výčepní stanici. Mašinka pojmenovaná jednoduše Sub dokáže natočit pivo podobně jako moderní kávovary chrlí šálky kávy. Díky rozličným náplním si navíc majitelé minipivovaru mohou dopřát i typy piv, které se v českých lokálech shání jen těžko.


"Jde mi o to, že milovníci piva vědí, že točené pivo je mnohem lepší než pivo z lahve nebo plechovky. A to je to, co jim Sub přinese," tvrdí otec mašinky Marc Newson.

Související obsah


Výhodou domácí pípy je i to, že si každý může piva nalít tolik, na kolik se právě cítí. Žreny tak mohou jen ucucávat, zatímco pivní skauti naopak pít klidně z litrové karafy.


Pokud ovšem chcete mít Sub doma, musíte si připravit 250 eur (asi osm tisíc korun) a zajet si pro něj do Francie nebo Itálie. Nikde jinde totiž zatím není k sehnání.

ČTĚTE TAKÉ:

Vtipné video: Neberte psovi pivo!

Dobrá zpráva pro pivaře: Vynalezli druh zlatavého moku se 70% alkoholu

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz