Zranění

Bizarní nehoda: Lékař pacientovi zašil v koleni vypadané zuby

Bizarní nehoda: Lékař pacientovi zašil v koleni vypadané zuby
Zdroj: isifa.com

Nevinná taškařice dvou nejlepších kamarádů na trampolíně skončila nehodou s šokujícím koncem.

Daniel Rigby z Londýna ležel se svým iPadem na trampolíně, když se jeho nejlepší kamarád Peter Walsh rozhodl pro malé překvapení. Vyskočil na trampolínu a začal svého kamaráda pošťuchovat. Celá hra rychle skončila, když Walsh dopadl otevřenou pusou na kamarádovo koleno. Přišel tak o několik zubů, které přenechal svému kamarádovi jako bonus přímo v jádru ošklivé rány.

Bizarní nehoda ovšem ještě neměla skončit. Rigby okamžitě zavolal taxi a následně oba kamarádi odjeli do místního zdravotnického centra Croydon Health Service. Tam trápení Rigbyho ale neskončilo. Místní lékař totiž zapomněl na zuby uvnitř a ránu bez okolků zašil.

Po pár dnech, když se stav kolene spíše zhoršil, dorazil Daniel Rigby do úplně jiné nemocnice. Tam místní doktoři zjistili na rentgenových snímcích přítomnost cizích předmětů v zašité ráně. Jednalo se samozřejmě o zuby jeho nejlepšího kamaráda.

Rigby již podal žalobu na zdravotní služby poskytnuté Croydon Health Service a doufá, že bude patřičně odškodněn. "Tento případ nebudeme vůbec komentovat kvůli dodržení pacientovi diskrétnosti,“ řekl mluvčí Croydon Health Service.

max, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz