Usáma bin Ládin

Odhaleno! Tohle je tvář muže, který zastřelil bin Ládina!

Odhaleno! Tohle je tvář muže, který zastřelil bin Ládina!
Zdroj: Vimeo

Dlouhé roky to byla záhada a velké tajemství. Vědělo se, že jednotka špičkových bojovníků ze zvláštní jednotky Navy Seals zabila v roce 2011 Usámu bin Ládina. Ale to bylo v podstatě všechno.

Pevný armádní štít nyní ovšem dostává velmi výraznou prasklinu. Už příští týden totiž ve speciálním pořadu televizní stanice Fox vystoupí bývalý příslušník Seals, který tvrdí, že to byl právě on, kdo vpálil do Usámy několik kulek a ukončil jeho život.


I když Fox pochopitelně odmítá říct, kdo je oním Střelcem, na internet už jeho jméno uniklo - s největší pravděpodobností odstřelil nejhledanějšího teroristu světa Robert O'Neill, který údernému týmu v roce 2011 velel.


O'Neill už ovšem armádní službu opustil a nyní se živí jako profesionální řečník. Jeho nadcházející televizní vystoupení musí armádní hlavouny pořádně děsit.


Velení zvláštních jednotek už dokonce rozeslalo současným i bývalým členům jednotek Seals dopis, v němž vojenské špičky zcela nepokrytě vyhrožují trestním stíháním všem, kteří řeknou cokoliv, co by mohlo být bráno jako prozrazeí utajovaných informací.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz