Dražba ojetých aut: Tyhle vozy koupíte i za třetinu ceny

Dražba ojetých aut: Tyhle vozy koupíte i za třetinu ceny
Zdroj: extrh.cz

Plánujete si pořídit jiné auto a chtěli byste nějaké opravdu pěkné, ale zároveň samozřejmě levné? Zkuste zalovit v nedobrovolné dražbě aut. Můžete najít přesně to, co hledáte.

Na utajený majetek, určený k výhodnému prodeji široké veřejnosti v nedobrovolných dražbách, insolvencích nebo likvidacích, upozorňuje například web Extrh.cz. Tímto způsobem lze výrazně ušetřit. 

Můžete se dostat k velice výhodným nabídkám. Některé jsou volně dostupné, kvůli jiným se musíte zaregistrovat. Podívejte se do galerie výše. 

Související obsah

Jako už tradičně ale zajímavé nabídky poskytuje i Ministerstvo vnitra. V tuto chvíli je ale nabídka aut na jejich stránkách omezená. Přesto vás může zaujmout bílý automobil Citroen Berlingo 1,4, rok výroby 2002, stav tachometru je 134 000 km. Více informací najdete na webových stránkách ministerstva.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vnadnou modelku Mesarošovou trefil zezadu kamion. Jak je na tom?

Blondýna parkuje: Kvůli tomuto videu si z Čechů utahují po celé Evropě

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Auta

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Píše se na Deník.cz