Odškodné

Skandál: Roky znásilňoval holčičku, dostal odškodné 270 tisíc!

Skandál: Roky znásilňoval holčičku, dostal odškodné 270 tisíc!
Zdroj: isifa.com

Osmapadesátiletý Davor Lonič je sexuální násilník a zvrhlík, který se několik let ukájel na školačce. Zneužívat ji začal, když jí bylo pouhých deset let. Přesto je to on, kdo nyní dostane odškodné.

Evropský soud pro lidská práva si tohle rozhodnutí za rámeček v síni slávy asi jen těžko vystaví. Soudci totiž rozhodli, že odsouzený násilník a sexuální deviant z Chorvatska Davor Lonič byl nucen si svůj trest odpykávat v nevyhovujících podmínkách a zaslouží si tak finanční kompenzaci.


Lonič si stěžoval na svůj pobyt v žaláři ve městě Pula na Istrijském poloostrově. Prý trpěl, protože mu byl odpírán kontakt s rodinou a navíc s ním v cele o výměře 23,5 metru čtverečního žilo dalších sedm trestanců. Kromě toho prý neměl možnost se protáhnout a do sprchy mohl jen jednou týdně.

Související obsah


Za tyto "útrapy" přiklepl štrasburský soud Loničovi bolestné ve výši 75 tisíc chorvatských kun (přibližně 270 tisíc korun). Zvrhlík si tak nyní může za mřížemi žít jako král.


Jeho oběť naproti tomu trpěla sexuálními útoky šest let, pokusila se o sebevraždu a stále má vážné psychické problémy. Vše se navíc provalilo právě až v momentě, kdy se nebohá školačka ze zoufalství pokusila zabít.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lady Gaga byla znásilněna! Byla jsem paralyzována strachem, řekla

Krutá msta za znásilnění dcery: Otec viníkovi upálil genitálie žhavými kleštěmi

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz