Pátrání

VELKÉ PÁTRÁNÍ: Krásná Nikola a její kamarádi záhadně zmizeli!

VELKÉ PÁTRÁNÍ: Krásná Nikola a její kamarádi záhadně zmizeli!
Zdroj: Policie ČR/ Facebook

Kam zmizeli? Policie už od úterka pátrá po trojici mladých lidí z Teplic, kteří zmizeli na začátku ledna při cestě do Velké Británie. Poslední informace o nich rodiče měli, když čekali na trajekt. Od té chvíle o sobě nedali vědět, nemají dostupné telefony a nikdo neví, co se s nimi stalo.

Nikola (19), Jan (23), Zdeněk (21) z Teplic jsou pohřešování od úterý 6. ledna. "Poslední zprávy o nich máme ze 3. ledna s tím, že jedou do Anglie, že akorát čekají na trajekt," uvedla pro TN.cz Lenka, matka zmizelého Zdeňka.

Navíc prý nebyli pouze tři, ale cestovala s nimi ještě jedna dívka, ta však v hledáčku policie, která vyhlásila pátrání, zatím není. Nikdo totiž zatím její zmizení nenahlásil. Podařilo se nám však zjistit, že by mělo jít o Marii L., velmi dobrou kamarádku Nikoly.

Dva mladí muži a dvě dívky si na cestu do Británie, kde měli strávit víkend, půjčili v Česku dokonce obytný automobil. Ani po něm není zatím stopy.

Související obsah

Jednadvacetiletý Zdeněk je vysoký 165 až 168 centimetrů, má hnědé vlasy a hnědé oči. V době zmizení měl mít na sobě džíny a bílé triko, ale touto informací si Zdeňkova matka není jistá. Jan je vysoký 165 až 167 centimetrů, má hnědočerné vlasy, hnědé oči a nosí bradku. Nejmladší z hledané trojice je devatenáctiletá Nikola. Tato pohledná dívka měří 175 až 180 centimetrů, má tmavě hnědé vlasy.

ana, TN.cz

K tématu Pátrání

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz