Potkali se v baru, strašně se opili a potom za bílého dne souložili na zastávce autobusu před zděšenými zraky dospělých i dětí.
Demelza Lentellová (37) a Jamie Lynn (39) se opili v Cornwallu, a když se vymotali z hospody, pustili se do sexu na autobusové zastávce na tamní promenádě plné lidí. Zděšení kolemjdoucí zavolali policii, dvojice ale pokračovala v souloži dalších čtvrt hodiny.
Když milenci vystřízlivěli, k činu se přiznali, ale ani jeden si nic nepamatovali. A Demelza i Jamie se za společný sex na veřejnosti hluboce stydí.
"On normálně nepije, ale v krátké době se mu rozpadla rodina a přišel o dům. V tu neděli se cítil obzvlášť mizerně a proto toho za velmi krátkou dobu hrozně moc vypil. co se dělo potom, si nepamatuje," uvedl obhájce Lynna k incidentu, který se stal koncem listopadu.
Obhájce Lentellové zase uvedl: "Klientka připouští, že její chováíní bylo nechutné. Zároveň ji šokovalo, protože si sama nic nepamatuje a co dělala, ví jen od policie a svědků." Demelza v inkriminovaný den vypila dvě láhve sherry a bezpočet piv. Oba hříšníci byli ušetřeni vězení a dostali čtyřměsíční podmínku.
ČTĚTE TAKÉ:
Čtení pohádek vs. vibrátor: Jak to holky ustojí? VIDEO
GALERIE: Uřízneme ti hlavu! hrozí arabské krásce. Natočila porno v muslimském šátku
Sex na veřejnosti je zakázaný, a proto vzrušující
NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhněte!
Sex vašeho života! Co by měla zažít každá žena?
Nejlepší polohy pro rychlý sex
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz