Filmy

Legendární Krotitelé duchů se vrátí! Ale v sukních!

Legendární Krotitelé duchů se vrátí! Ale v sukních!
Zdroj: isifa/ oficiální zdroj

Krotitele duchů natočil český rodák Ivan Reitman sice už před třiceti lety, ale tahle komedie ani trochu nezestárla. A teď se hollywoodští producenti rozhodli, že oblíbenou značku znovu podojí.

Jenže doba pokročila a obsadit do rolí čtveřice lovců muže už se asi kvůli emancipaci a politické korektnosti nenosí. Z Krotitelů duchů se tak v roce 2016 stanou krotitelky.


A už je i jasné, kdo si ikonické kombinézy s plazmovými "batohy" navlékne. O tom, že pokračování vznikne, se ví už dlouho, ale dosud nebylo jasné, kdo bude v remaku oblíbené duchařské komedie hrát.


Zdroj: isifa.com


V úterý se režisér Paul Feig konečně pochlubil ulovenými herečkami. Získal herečky Kristen Wiigovou (Ženy sobě, Já, padouch), Melissu McCarthyovou (Ženy sobě, Gilmorova děvčata, Charlieho andílci), Leslie Jonesovou (Utopenec na útěku, show Saturday Night Live) a Kate McKinnonovou (show Saturday Night Live).


Související obsah


Původně přitom ve třetím díle měli hrát herci z původních dvou filmů a na režisérské sesli měl opět sedět Ivan Reitman. Jenže Bill Murray nechtěl s projektem nic mít a film tak prošel zásadními změnami. Před rokem navíc zemřel další z původních krotitelů Harold Ramis.


Zdroj: oficiální zdroj


Zatím není přesně známé datum premiéry, natáčet se ale bude letos v létě v New Yorku, kde stojí ikonická hasičská zbrojnice, kterou původní Krotitelé duchů přestavěli na svoji základnu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz