Vaše téma

Zdeněk Škromach: V kandidatuře nechci přepálit start jako Fischer

Michaela Šmídová si tentokrát pozvala do pořadu Vaše téma místopředsedu Senátu Zdeňka Škromacha. Promluvil o ponožkách v sandálech i kandidatuře na prezidenta.

Zdeněk Škromach před časem prohlásil, že vážně uvažuje o své kandidatuře na prezidenta. Jeho rozhodnutí vyvolalo velký ohlas. Jedni se mu vysmívají, druzí mají radost, že by na Hradě mohl být člověk, který umí naslouchat obyčejným lidem.

"Kandidátem se člověk stává ve chvíli, kdy volby nastávají. Já o tom mluvím, budou o tom rozhodovat stranické struktury, ale začínám to brát čím dál víc vážně. Na příkladu Jana Fischera je ale vidět, že člověk nesmí startovat moc brzy," uvedl senátor Zdeněk Škromach v pořadu Vaše téma.

Místopředseda Senátu na sebe často upozorňuje přes sociální síť facebook. Proslulé jsou jeho hovory od bazénku nebo selfie. Jenže naposledy poněkud přestřelil. Selfie fotil během pietního pochodu v Terezíně. V pořadu Vaše téma se hájil takto: "Fotky z Terezína, které jsem udělal jsou důstojné. Je třeba takové historické události připomínat."

Zdeněk Škromach výrazně zhubnul. Jak to dokázal? "Dostal jsem se na sto kilo, snažím se to asi rok držet. Ještě tři-čtyři kila bych chtěl zhubnout, abych se dostal na "předparlamentní váhu". Důležité je, aby si člověk řekl, že opravdu chce. Držím proteinovou dietu, zhubl jsem tak 28 kilogramů," svěřil se senátor. V jídelníčku prý nyní vynechává pečivo a sladké.

Všechny díly pořadu Vaše téma najdete ZDE.

Zdeněk Škromach je ženatý. Má dceru a syna. Kromě toho, že je místopředsedou senátu, je i zastupitelem moravské obce Rohatec.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz