Pirát silnic

Hledáme nebezpečného piráta silnic! VIDEO hazardéra je ZDE!

Přes dvě stě kilometrů na tachometru, hlasitá hudba, posměšné úšklebky a ještě se u toho natáčí. Řeč je o neznámém řidiči, který si svoji jízdu z Plzně na Klatovy zaznamenal na mobilní telefon a dal video na internet - to se mu ale zřejmě stane osudným. Policie po něm teď pátrá.

Řidič jel po hlavní silnici směrem z Plzně na Přeštice. A při cestě riskoval nejen svůj život, ale především životy ostatních. Na zmíněné silnici je maximální povolená rychlost devadesát kilometrů v hodině.

To mladého řidiče ale zřejmě nezajímalo, měl nohu na plynu a stále přidával. Na tachometr ještě pyšně ukazuje - jak silné má auto.

Související obsah

V jednu chvíli jel dokonce přes 200 km/h. Na záběrech je vidět, jak se u toho usmívá, zatímco ho jeho spolujezdec natáčí. S hlasitou hudbou si zřejmě oba připadali jako piráti silnic. Na přední palubovce se dokonce mihne i registrační značka - podle ní jde zřejmě o řidiče z Prahy. Může ji tam ale mít jen aby zmátl ostatní.

Policisté teď žádají veřejnost o pomoc a doufají, že by někdo muže mohl poznat. Za zběsilou jízdu mu hrozí až deset tisíc pokuta a zákaz řízení až na jeden rok.
 

VÍTE, KDO TO JE? OZVĚTE SE NA ZPRAVY@NOVA.CZ

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz