Lovkyně

Češka zabila žirafu a vzkázala: Budu zabíjet dál, miluju lov

Češka zabila žirafu a vzkázala: Budu zabíjet dál, miluju lov
Zdroj: Facebook official

Češka Michaela Fialová fotkami na svém facebooku dráždí snad všechny ochránce přírody, kteří existují. Ona sama říká, že nedělá nic špatného. Že lovem afrických zvířat černému kontinentu pomáhá.

Michaela Fialová je taková jemná křehká dívka z Litoměřic. Když ale vezme do ruky pušku, bojí se jí zebry i lvi. Míša totiž miluje lov a střílí po všem, co se hýbe. 
 

Tísíce lidí už na internetu podepsaly petici, aby někdo krásné Češce zakázal cestovat do Afriky. Ta se ale jen směje a na facebook v úterý dala další fotku - zastřelenou žirafu.
 

"Já maso v buši nenechávám. Jsou dva hlavní důvody k lovu. Kromě masa jsou to benefity za lov. Peníze pomáhají místním lidem a mají prokazatelný vliv na růst populace zvířat," vzkázala Míša na svém facebooku.
 


 

Mezi největší odpůrce lovkyně v sukních patří paradoxně právě ženy. Alice Susan Hardingová vytvořila na webu change.org online petici a chce, aby někdo zakázal Míše lov - psali jsme ZDE.
 

Zdroj: facebook.com

 

Skuteční odborníci dávají Míše za pravdu. Řízený lov je pro Afriku to nejlepší a je to způsob, jak vyšachovat ze hry pytláky
 

Zdroj: facebook.com

 

"Pro živočišné druhy, které jsou předmětem lovu, se ukazuje jako nejúčinější ochrana – paradoxně – jejich řízený lov. Ovšem tento lov musí mít silnou ekonomickou motivaci pro domorodé obyvatelstvo tak, aby se jim vyplatilo zvěř chránit a prodat lovcům a nikoliv ji vybít. To je základní princip, který se jeví jako velká šance pro přežití mnoha druhů lovné zvěře," píše magazín Myslivost.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivé a odpudivé: Na Náměstí republiky proběhla lidská jatka

Slavný režisér Spielberg pobouřil Ameriku: Fotí se s mrtvými zvířaty!

sta / tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz