Domácí

Lovkyně Michaela vraždila zvířata v Africe, teď vydělává svým tělem. FOTKY

Lovkyně Michaela vraždila zvířata v Africe, teď vydělává svým tělem. FOTKY
Zdroj: Profimedia

Lovkyně Michaela Fialová proslula snímky, na nichž pózovala s často vzácnými mrtvými zvířaty. Na rukou má krev lvů, žiraf i zeber. A přestože na zabíjení němých tváří nezanevřela, našla si další cestu, jak vydělat peníze. Založila si profil na síti OnlyFans a za odhalené fotky kasíruje 90 tisíc korun týdně. Hlavním cílem ale prý není napakovat si kapsu.

Mrtvý lev a za ním culící se brunetka z Litoměřic. Půlka národa Michaelu Fialovou bytostně nenávidí, druhá zbožňuje. Lovu se věnuje od svých 13 let, kdy s rodinou zastřelila prvního jelena.

Fialová má půvabu na rozdávání a nepřekvapí, že jí fandí zejména mužské osazenstvo. Toho se rozhodla využít a prodává fotky, na nichž je spoře oděná, přes platformu OnlyFans. Jsou na ně fronty, za týden jí z předplatného kápne okolo 90 tisíc korun.

Známou se Michaela stala v roce 2013, kdy se přestěhovala do Jižní Afriky a začala se lovu věnovat ještě intenzivněji. Fotila se s mrtvými žirafami, krokodýli, antilopami nebo lvi. Z některých zvířat potom připravovala steaky. V poslední době tráví hodně času na americké Floridě, střílí tam třeba leguány.

Související obsah

"Jsi nechutná a zbabělá osoba. Karma na tebe bude ještě tvrdá," píší Michaele lidé na facebooku. Dřív se nezdráhali vyhrožovat jí smrtí.

Navzdory drsné kritice odpůrců, kteří pokládají Fialovou za vražedkyni, se sama prezentuje jako ochránkyně. Prý střílí jen nejslabší kusy, v přírodě by prý stejně dlouho nepřežily.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz