Ornella Koktová

Okamura s Ornellou nespal, rozhodl soud! Obě Štikové zaplatí statisíce

Okamura s Ornellou nespal, rozhodl soud! Obě Štikové zaplatí statisíce
Zdroj: tn.cz / isifa

Bulvární celebrita Ornella Koktová (dříve Štiková) společně se svojí matkou Monikou musí zaplatit lídrovi hnutí Úsvit Okamurovi celkem 300 tisíc korun. Měly nepravdivě tvrdit, že Ornella před lety s Okamurou chodila.

Předseda Úsvitu se tomuto tvrzení bránil, dokonce Ornellu označil za zlatokopku a svá vyjádření nezmírnil ani poté,  co se obě ženy nechaly slyšet, že se budou soudit. Nakonec to však byl Okamurův právník, kdo celou věc dohnal k soudu.

Ten v pondělí dal Okamurovi za pravdu a oběma ženám nařídil zaplatit po 150 tisících korun za nemajetkovou újmu navýšené ještě o náklady na soudní řízení. To vše po čtyřech letech od výše zmíněných výroků. Ani jedna ze znesvářených stran se však do soudní síně nedostavila, vše bylo v režii jejich právníků.

Související obsah

Podle Okamury se Ornella opakovaně snažila dostat do jeho blízkosti a prý to není první případ, kdy se Ornella pokusila "ulovit" někoho slavného. Přitom měla prý zájem jen o jeho tučné bankovní konto.

Nemalá pokuta však bude pro rodinu Štikových ještě větší ranou, než se může zdát. Celou rodinou totiž zmítají mohutné dluhy, podle některých informací Ornellin otec Michal Štika dluží kolem 3,5 milionu korun. Zda za Ornellu zaplatí pokutu její manžel Josef Kokta, nebo si na něj bude muset zkrachovalá celebrita ušetřit z mateřské, je zatím ve hvězdách. 

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz