Učitel

VIDEO: Učitel minul při pokusu, sekyra skončila v rozkroku!

Už Jan Amos Komenský hlásal přístup škola hrou a nabádal učitele, aby látku podávali posluchačům zábavnou a názornou formou. Občas se ovšem snaha o zábavnost dokáže zle vymstít.

Jako třeba případ učitele fyziky z blíže neidentifikované střední školy, který chtěl zamachrovat před studenty a předvést, co se stane, když tupá strana sekery narazí na betonovou tvárnici.


Kvůli pokusu si kantor opatřil staršího pomocníka, nejspíš někoho z kolegů. Muž si lehnul na zem, na hruď si položil dřevěnou desku a přes ní částečně dutou betonovou tvárnici.

Související obsah


Fyzikář pak popadl mohutnou sekeru, obrátil ji ostřím ven a mocným švihem se pokusil část tvárnice roztříštit. Jenže to odhadl špatně, z betonového bloku odštípnul jen kousek a robustní sekeru zabořil figurantovi velkou silou do odhaleného rozkroku.


A místo toho, aby pokus okamžitě ukončil, pokračoval v rozbíjení betonu. A až v tom okamžiku je z videa patrné, že dřevěný podstavec je zespodu pobitý hřebíky! Po skončení "předváděčky" proto dobrovolník skončil nejen s pohmožděnou chloubou, ale i s propíchaným a zakrváceným hrudníkem. To už je lepší to biflování z učebnice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vyučování na Slovensku jen pro drsňáky: Fanatická jeptiška píchala prvňáčky!

VIDEO: Žák zmlátil učitele. Dovolil si zabavit mu mobil!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz