Šárka Grossová

Standu si k sobě povolal Bůh, smutně sdělila Šárka Grossová

Standu si k sobě povolal Bůh, smutně sdělila Šárka Grossová
Zdroj: Fotografie: Isifa.com

Stanislav Gross (45) se na sklonku svého života upnul k víře a snažil se smířit s Bohem. Svědčí o tom i vyjádření jeho manželky, která je přesvědčena, že Gross je v božích rukou.

"Standu si k sobě povolal Bůh," napsala v krátké textové zprávě pro novináře z webu Blesk.cz Grossova manželka Šárka.

"V noci na dnešek zemřel po těžké a dlouhé nemoci pan Stanislav Gross. Jménem rodiny zemřelého žádám média, aby v této těžké chvíli měla pochopení a nevystavovala rodinu a zejména děti dalšímu tlaku, který by umocnil tuto těžkou chvíli. Pohřeb se uskuteční pouze v rodinném kruhu. Rodina zemřelého proto nebude poskytovat žádné další informace a vyjádření," uvedla Šárka Grossová pro média.

Gross se před smrtí omluvil voličům ČSSD a dalším lidem, které zklamal. "Všem vám, kteří jste mi před x lety důvěřovali a pak jste měli pocit, že jsem vás zklamal, tak vám se omlouvám," uvedl v dokumentárním cyklu Expremiéři a dodal, že si myslí, že byl docela dobrým ministrem vnitra, ale horším premiérem.
 

"Dnes s odstupem si myslím, že jsem byl na jedné straně dobrým ministrem vnitra a na druhé straně si myslím, že jsem nebyl dobrým předsedou vlády. Nemám, co bych nějak skrýval, a prostě s odstupem se některé věci říkají jednodušeji než v době, kdy je člověk pod tlakem," uvedl v dokumentu Gross.
 

Vše o úmrtí Stanislava Grosse najdete ZDE.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz