Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šárka Grossová a Ema Krahulíková - 1
dnes 17:37
Nebezpečný zákrok

Šárka Grossová přišla o obě prsa! Kvůli nálezu musela na operaci

Vdova po expremiérovi Stanislavu Grossovi Šárka přiznala, že musela podstoupit vážnou operaci. Na soukromé klinice jí kvůli rizikovému nálezu lékaři odebrali obě ňadra. Informace o tom, že by měla rakovinu, ale Grossová popřela.

Bývalí předsedové ČSSD
18.02.
strana volí vedení

Jak dopadli bývalí šéfové ČSSD? Milostné trable i tragický konec

Nejstarší česká strana - sociální demokracie, si na nedělním sjezdu bude volit nové vedení. Reaguje tak na špatný výsledek ve volbách. Připomeňte si, které osobnosti v čele ČSSD stály v minulosti.

Šárka Grossová s Jiří Plincner
12.06.
Kdo to je?

Grossová znovu šťastná: Dva roky po smrti manžela má nového muže

Šárka Grossová se znovu zamilovala! Vdova po expremiéru Stanislavu Grossovi má po dvou letech od jeho smrti vážnou známost. Jde o dlouholetého kamaráda, kterého znají i dcery Natálka a Denisa. Informoval o tom deník Blesk.

Prásk.tv píše:

Šárka Grossová a Ema Krahulíková - 1
čtěte o tématu Stanislav Gross na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Denisa Grossová na dovolené s přítelem
aktualizováno 23.03.
Denisa Grossová

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem

Ze starší dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrostla blonďatá kráska! Denisa se věnuje fotografování a zpěvu, ale také modelingu před objektivem přítele Robina Puškáše. Vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní. Podívejte se, kam se vydali na dovolenou.

Stanislav Gross
15.01.
úmrtí nebo vražda?

Otrávili Stanislava Grosse? V těle měl mít radioaktivní uranium!

Byl skon expremiéra Stanislava Grosse (45) přirozený nebo nikoli? Dnešní vydání Blesku informuje o spekulacích, podle kterých mohl být Gross otráven. V den pohřbu kvůli tomu jeho spolustraník z ČSSD podal trestní oznámení. Ostatky tak nemohly být okamžitě zpopelněny, píše list.

Stanislav Gross
aktualizováno 09.09.
kde je urna?

Šárka Grossová tají rodičům, kde jsou ostatky jejich syna

Kde jsou ostatky Stanislava Grosse? To je otázka, která trápí jeho rodiče. Snacha Šárka Grossová s nimi nekomunikuje. Bývalý premiér Gross dosud nemá hrob a kde skončila urna s jeho popelem je nejasné. Informuje o tom dnešní Blesk.

Robin Puškáš a Denisa Grossová
03.06.
zpověď

Jak jsem sbalil Denisu Grossovou: Přítel Robin poprvé promluvil

Není žádným tajemství, že dcera bývalého premiéra Grosse, Denisa, je zamilovaná. Už asi tři týdny randí se svým muzikálovým kolegou Robinem Puškášem. A ten se teď pro TN.cz poprvé svěřil, jak se s krásnou Deniskou dali dohromady a jak jim to i přes velký věkový rozdíl klape.

Stanislav Gross - dcera Denisa
02.06.
První láska

Po smrti táty už je zase šťastná! Grossova dcera je zamilovaná

Už je to několik týdnů od smrti táty! Sedmnáctiletá Denisa Grossová teď ale zažívá trochu šťastnější období. Je totiž zamilovaná. Těžké časy jí pomáhá překonat její muzikálový kolega Robin.

Zeman a Gross
aktualizováno 03.05.
Prezident o pohřbu Grosse

Zeman kopl do mrtvého Grosse: Proč mu neposlal věnec?

Prezident Miloš Zeman neposlal věnec na pohřeb bývalého premiéra Stanislava Grosse, protože si ho přestal vážit, a to hlavně kvůli spornému zbohatnutí nejmladšího polistopadového předsedy vlády. Zeman to řekl dnes v rozhovoru pro blesk.cz. Toho, že se s Grossem před jeho smrtí neusmířili, Zeman prý nelituje.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 22.04.
rozloučení s Grossem

Prezidentův mluvčí prozradil, proč Zeman nepřišel na Grossův pohřeb!

Proč chyběl prezident Zeman na pohřbu Stanislava Grosse? A kdo a čím tamtéž rozčílil Jiřího Paroubka? Tyhle dvě velké kontroverze provázely poslední rozloučení s nejmladším českým expremiérem.