Sexuální deviant

Exhibicionista z MHD: Ukájí se a přitom se natáčí

Exhibicionista z MHD: Ukájí se a přitom se natáčí
Zdroj: oficiální zdroj

Nepříjemné chvilky si mohou zažít cestující v bratislavské MHD. Pro své sexuální praktiky si ji totiž vybral zvrácený exhibicionista. Nejenže se za cesty svléká a ukájí, ale své hrátky si i natáčí a fotí.

O případu pasažéra, který se během cesty v autobuse obnažuje a nechutné samoukájení si natáčí na video, informoval slovenský deník Nový čas jeden ze spolucestujících. "Prosím, udělejte s tím něco. Nevím, jak by na to reagovali jeho děti, pokud nějaké má. Jsem tím pobouřený," stálo v dopise šokovaného cestujícího. 

Deníku se navíc podařilo zjistit, že mladík si své záběry nenechává jen pro sebe, ale na internetu už má pořádnou sbírku krátkých filmů. Vedle toho neváhá zveřejňovat ani detailní fotografie svého přirození.

Související obsah

Dopravní podnik v Bratislavě už vyzval všechny řidiče, aby byli obezřetnější a v případě potřeby neváhali přivolat policii. Apeluje ale i na samotné cestující, aby k podobným zvěrstvům nebyli lhostejní: "Vyzýváme cestující, aby v případě, že budou svědky podobné situace, neváhali a okamžitě kontaktovali policii." Dopravní podnik zároveň slibuje posílení kontrol spojů.

Podle sexuologů se nejspíš jedná o duševně nemocného člověka, který není úplně při smyslech a ztrácí soudnost. V tomto konkrétním případě zřejmě půjde o určitou formu sexuální deviace, při které je touha odhalit se silnější, než strach z možných následků.

ČTĚTE TAKÉ:

Německem hýbe sexuální aféra: Dvojici natočili při dovádění v metru

Slavní a MHD: Jezdí celebrity sockou?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz