MMA

Z MMA zápasnice je hrdinka! Zastavila sexuálního devianta

Z MMA zápasnice je hrdinka! Zastavila sexuálního devianta
Maria "Wonder Woman" Ribeirová | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram

MMA zápasnice Maria Ribeirová dostála své superhrdinské přezdívce „Wonder Woman“, když ochránila obyvatele své čtvrti před sexuálním deviantem. Ten se jí ukázal v Adamově rouše, avšak namísto bezbranné ženy narazil na nebojácnou hrdinku!

Sedmadvacetiletá Maria „Wonder Woman“ Ribeirová (5-2) zápasí v organizaci Brave CF, která působí na blízkém východu a v Asii. Během pozastavení turnajů, využila své MMA dovednosti během cesty do místního obchodu. 

 

„Byla jsem na cestě k autu, když ke mně přijel chlap na kole a vystavil na mě svou výbavu. V hlavě mi proběhlo milión věcí, děti si před našim domem hrají každou chvíli. Představila jsem si, co by se stalo, kdyby ten chlápek přišel v době, kdy bratr odejde do práce a v domě  zůstanou jen ženy se čtyřmi dětmi,“ popsala událost Ribeirová pro MMA Fighting.
 

„Vyskočila jsem z auta a bosá jsem ho pronásledovala. Začal řvát, že nic neudělal, že si jen čistil trenky. Profackovala jsem ho, uštědřila jsem mu pár úderů a strhla na zem. Moji přátelé mě zastavili, když ležel krvácející na zemi. Zavolali jsme policii a ta ho zatkla,“ pokračovala hrdinka o svém činu.
 

Ribeirová si pro svou MMA kariéru zvolila přezdívku inspirovanou superhrdinkou z dílny DC Comics. Avšak svou rodinu ochránila i bez superschopností, jen díky tréninku bojových sportů.

Související obsah


Policie pachatele propustila po 24 hodinách. Nicméně tím to pro Ribeirovou neskončilo. Zjistila, kde muž bydlí a obešla s varováním tamní obyvatele. Ti potvrdili, že jejich soused je podivín.

Související obsah


„Naštvalo mě to. Každý den slýcháme o nových případech znásilnění. On pravděpodobně viděl lehký cíl - tři bezmocné ženy. Kdybych nic neudělala, nemohla bych v noci spát,“ obhájila si zápasnice svůj čin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události