Ordinace v růžové zahradě 2

Zvraty v Ordinaci: Běla s Jindřichem hledají svědka. Podaří se?

Zvraty v Ordinaci: Běla s Jindřichem hledají svědka. Podaří se?
Zdroj: Nova.cz

V Ordinaci v růžové zahradě 2 se dnes znovu odehrají zajímavé a důležité věci. Na řadu znovu přijdou složité vztahy. Kromě toho Běla s Jindřichem pokračují v pátrání. Zároveň se vyostřuje boj mezi doktory.

Smutný den dnes čeká na Čestmíra. Bude se muset smířit s rozchodem, který si pro něj přichystala Jana. Ta Čestmíra odmítá, protože nechce ublížit své sestře Daně. Dana si však uvědomí, že jí záleží více na sestře, než na zklamané lásce a rozhodne se napravit vše, co pokazila.

Běle se podaří odhalit dealera, který zdrogoval Martinu. Společně s Jindřichem se jí podaří najít důležitého svědka oné nešťastné události na mejdanu u Prokopa Janoucha. Jenže gauner Janouch znovu boduje, když se snaží dokázat, že svědek, kterým je soused, nebyl v době neštěstí vůbec v domě.

Související obsah

Drama se odehrává také v nemocnici. Tomáš stále bojuje s talentovanou mladou lékařkou Bárou a konečně se mu podařilo bodovat. Bára to tak nechat nechce, musí si místo udržet, protože žije sama s babičkou a obě jsou na jejím příjmu z nemocnice závislé.

Vše o tomto seriálu se dozvíte zde. Poslední díly Ordinace si můžete prohlédnout na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na portálu Voyo.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Dana Morávková má bokovku! A jejímu muži to nevadí!

Stryková z Ordinace promluvila o rodině: Jsou hrdinové, že se mnou vydrží

TN.cz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ordinace v růžové zahradě 2

Důležité Události

Píše se na Deník.cz