Sex na veřejnosti

Sex v autě: Lada vjela do rybníka, žena se v ní utopila!

Sex v autě: Lada vjela do rybníka, žena se v ní utopila!
Zdroj: YouTube.com

Manželé souložili v autě, zapomněli ale zatáhnout ruční brzdu. Lada s nimi vjela do rybníka, oni si toho všimli, až když byla plná vody. Muži se podařilo vyplavat, žena se ale utopila.

K tragédii došlo u ruské obce Jelizavetinskaja. Nejmenovaná dvojice si dělala piknik v přírodě a svou roli sehrál alkohol. Manželé se pustili do sexu v jejich Ladě, jak byli opilí, neuvědomili si, že nezatáhli ruční brzdu, a že skončili v rybníku, jim došlo, až když se auto rychle začalo plnit vodou.

Muži se podařilo otevřít okno a vyplavat ven, potom se vrátil pro manželku (35), auto se ale mezitím potopilo na dno a on už ji nedokázal zachránit.

Související obsah

"Volal nám rozrušený muž a uvedl, že se jeho žena utopila v rybníce. Když policisté dorazili na místo, našli na břehu několik prázdných lahví a muž přiznal, že toho se ženou hodně vypili. Je pravděpodobné, že manželku nedokázal zachránit, protože byl jednoduše namol. Auto jsme vytáhli a ženu odvezli do márnice. Její manžel se zhroutil," uvedla policejní mluvčí Natálie Smyatskaja.

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz