Jana Nagyová

Nechutné sprosťárny a kalhotky! Nečasova milenka bez hranic!

Zveřejnit odposlechy bylo nutné. Veřejnost se tak dozvěděla, kdo České republice prostřednictvím Petra Nečase skutečně vládl. Nagyovou hnala nenávist k Radce Nečasové až do bizarních rozhodnutí. Třeba s časopisem Forbes a dámskými kalhotkami.

Proč se Jana Nagyová napojila na vojenskou rozvědku a vynutila si sledování Radky Nečasové? Tím hlavním motivem byla obyčejná ženská nenávist k sokyni.
 

Nečasova blonďatá milenka nenáviděla Radku Nečasovou a neměla ráda její rodinu. Snažila se jí pošpinit, sledovat, zesměšnit a ponížit. 
 

Dokonce s bývalým šéfem Úřadu vlády Lubomírem Poulem naplánovala opravdu nechutnou akci. Poslali Radce Nečasové časopis Forbes, který tehdy mapoval vlivné ženy v Česku. Nagyová se pak Radce Nečasové přes anonymní dopis vysmála, že se nikde neumístila.

Vztah Nečase k vulgární milence je otázka pro psychiatra! Více ZDE!
 

Smutný je pohle na Poula, který se před Nagyovou chová jako její vyplašený vazal. Spolu pak probírají, že by do anonymního balíčku přibalili také dámské kalhotky.
 

Ano, tohle všechno se dělo v České republice, když premiérem byl slabý Petr Nečas (tehdy ODS). Další odposlechy najdete ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trapas jako hrom! Kluk dal na Facebook fotku své dívky s flekem na kalhotkách

VIDEO: Sexy moderátorka si při pádu pěkně nabila a ukázala všem rozkrok

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Jana Nagyová

Důležité Události

Píše se na Deník.cz