Upgrade

UPGRADE: Rybáři mají pomocníka. Na ryby s chytrou koulí!

Vzít si prut a vyrazit na ryby – to je mezi Čechy jeden z vůbec nejčastějších koníčků. A to ať už si jdete k vodě jen tzv. vyčistit hlavu nebo chcete ulovit rybu na nedělní oběd. Vítaným společníkem vám může být velice výkonný sonar.

Deeper – tak se jmenuje záhadná černá koule, v níž se ukrývá sonar, který má mapování dna a chytání ryb zmáknuté pěkně do hloubky. Pomocník amatérského i sportovního rybáře má průměr lehce přes 6 centimetrů, váží pouhých 100 gramů a jeho baterie vydrží na jedno nabití 4 až 5 hodin. Za tu dobu vám sonar připevněný na háčku vašeho prutu dodá na displej smartphonu řadu neocenitelných informací.

To ovšem jen v případě, že máte ve svém chytrém telefonu či tabletu staženou aplikaci, která je pro Deeper zdarma jak v AppStoru, tak v Google Play pro Android. Se sonarem ji velice jednoduše spárujete přes Bluetooth. Přenos informací je garantován na vzdálenost 50 metrů a odhalí tak přítomnost ryb a jejich pohyb, ale také změří teplotu vody nebo detailně zmapuje reliéf a strukturu dna.

Inteligentní černou kouli Deeper můžete využívat jak ve sladkých vodách, tak i na dovolené u moře. Spolehlivě bude pracovat v rozmezí teplot od mínus 20 až do plus 70 stupňů Celsia. Výrobce zaručuje bezporuchovou funkčnost až do hloubky 40 metrů.

Deeper má uplatnění naprosto všude a bez omezení. Díky své skvělé mobilitě, jednoduchému připojení i odečítání získaných dat je vítaným pomocníkem při každé cestě k řece či rybníku. Koupit ho může na internetu za 6 tisíc korun, když se ale poohlédnete v zahraničních e-shopech, tak vás vyjde o tisíc korun levněji.

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz