Petr Kramný

Monika se zabila, aby byla slavná, zaznělo u soudu s Kramným

Monika se zabila, aby byla slavná, zaznělo u soudu s Kramným
Zdroj: TN.cz

Čtvrtý den soudu s Petrem Kramným přinesl snůšku pavlačových drbů. Dva svědci, kteří vypovídali jako první, nenechali na Kramných nit suchou.

Jako první vystoupil svědek Petr Kanči, který popsal, že Monika měla milence a jezdila za ním na Slovensko. To ale zdaleka nebylo všechno. Jako druhá svědčila u ostravského soudu sousedka Kramných Světlana C. Ta si nebrala servítky a vytáhla velmi pikantní informace jak na Petra Kramného, tak na jeho manželku Moniku.

Svědkyně potvrdila Moničinu nevěru s jakýmsi Jánem ze Slovenska. Prý existovaly i nějaké divoké fotky z různých večírků. "Monika nás kamarádky prosila, abychom se například na plese nepodřekli o jejích tajnostech, například fotkách, které měla na facebooku. Od kamarádky Denisy jsem se pak dozvěděla, že se Monika dala dohromady s Jánem," řekla svědkyně.

O nevěře se Kramný dozvěděl právě od rodiny C. a přátelství s touto rodinou tak doznalo značných trhlin. Svědkyně ale byla s Kramným v kontaktu i po egyptské tragédii.

Proces sledujeme v on-line reportáži tady.

"Ptala jsem se Petra, proč by se měla Monika chtít zabít v Egyptě, tak složitě a tak daleko od domova. Odpověděl, že kdyby to udělala tady, nebyla by slavná. A Monika prý chtěla být slavná, aby se o ní psalo ve všech časopisech," řekla u soudu svědkyně.

Související obsah

Tu znechutilo, jak se Kramný po smrti manželky a dcery choval. "Petr se při hovoru přes Skype s kamarádkou Katkou smál a dokonce jí dělal návrhy na sex, i když bylo krátce po smrti Moniky a Klárky. Přišlo mi to nevhodné. Když se Kramný vrátil do ČR, přišel k nám na návštěvu a zaskočil nás svým chováním. Přišlo mi, že se chová neuctivě, nenosil ani černé oblečení, ani černou pásku. Čekali jsme, že nám poví, co se vlastně v Egyptě stalo, ale nedostala jsem z něj vůbec nic. Byl unavený a leskly se mu oči. Ale přišlo mi, že je v klidu," popsala chování Kramného svědkyně Světlana.

vrl, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz