Svatba

Žena ztratila paměť. Její manžel proto udělal něco neuvěřitelného

Žena ztratila paměť. Její manžel proto udělal něco neuvěřitelného
Zdroj: facebook.com

Po vážné nehodě bojovala o život, přežila, ale na některé věci zapomněla. Mimo jiné na svoji vlastní svatbu. Její manžel se proto rozhodl, že na první výročí svatbu uspořádá znovu.

Justice a Jeremy Stamperovi  z amerického Tennessee byli manželé jen devatenáct dní, když Justice měla vážnou nehodu, při které téměř přišla o život. Naštěstí přežila, jenže ztratila paměť a nepamatuje si nic od doby zhruba pět týdnů před svatbou. Právě velký den většiny žen si nepamatuje vůbec, informuje ABC News.

Její manžel se proto rozhodl pro něco neuvěřitelného. Na první výročí jejich sňatku totiž uspořádá novou svatbu. "Když mi Justice řekla, že si na naši svatbu nevzpomíná, řekl jsem jí: Neboj se, vezmeme se znovu," uvedl Jeremy. "Zlomilo mi to srdce a okamžitě jsem řekl, že vše pro ní udělám ještě jednou," dodal.

Justice trpí posttraumatickou stresovou poruchou, tedy krátkodobou ztrátou paměti, která by měla časem zmizet. Jeremy ale na to nechce čekat, proto se rozhodl, že své vyvolené uspořádá svatbu ještě jednou.

Související obsah

Druhou svatbu uspořádají 1. srpna a to přestože nemají peněz nazbyt. Justice se totiž ještě stále zotavuje z následků autonehody a Jeremy pracuje jen po škol, na novou svatbu se jim ale darovali peníze lidé přes internet.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Trojnásobná matka po porodu zemřela na 11 minut. Pak ztratila paměť!

Krásné nebo ujeté? Polský fotograf najímá mentálně postižené jako modely

TN.cz

K tématu Svatba

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz