Zajímavosti

Dívce se v metru vybil mobil, její šokující reakce vás dostane!

Výdrž baterií v chytrých mobilních telefonech trápí většinu jejich majitelů. A co teprve, když hrajete svou oblíbenou hru, blížíte se rekordnímu skóre a najednou váš mobil zabliká a vybije se. Nebo čekáte důležitou zprávu od někoho z vašich blízkých. Reakce v takový moment mohou být všelijaké - ta z hongkongského metra vás ale zaručeně dostane.

Kapacita baterií trápí skoro každého majitele chytrého mobilního telefonu. Někdo se s tím vyrovnává lépe, někdo hůře. Velký problém to ale evidentně způsobilo dívce z hongkongského metra. Není zcela jasné, co na svém mobilním telefonu dělala, ale když jí vypověděl službu, všechny svým chováním šokovala.

Šílený jekot, dupání nohama a zoufalé bití do displeje telefonu. Útočila snad na nové rekordní skóre ve své oblíbené hře? Nebo jí přišla zásadní zpráva od jejího milého a ona mu prostě nemohla odpovědět? To se asi jen tak nedozvíme a můžeme jen hádat, co vyvolalo nával vzteku a bezmoci u mladí dívky v metru.

Související obsah

Máte podobnou zkušenost z vašeho okolí? Podařilo se vám natočit podobnou reakci na vybitý mobilní telefon v Česku? Napište nám o tom a pošlete nám vaše úlovky na mail zpravy@nova.cz. Děkujeme.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz