Mobilní telefon

Krutý osud: Student (18) hledal ztracený mobil, našel smrt!

Krutý osud: Student (18) hledal ztracený mobil, našel smrt!
Zdroj: facebook.com

Teprve osmnáctiletý mladík zapomněl smartphone v taxíku, vystopoval ho pomocí aplikace na parkovišti. Nalezení mobilu ho stálo život.

Jeremy Cook z kanadského Bramptonu byl zavražděn poté, co ho aplikace dovedla ke ztracenému mobilu. Telefon zapomněl v neděli taxíku a za použití hledací aplikace ho vystopoval v autě na parkovišti. Seděli v něm tři muži a on se k němu vydal, uvedla stanice CBC NEWS.

Muži se mu pokusili ujet a Jeremy se v zoufalství chytil otevírání dveří spolujezdce. V tu chvíli se z vozu ozvalo několik výstřelů. Chlapcovo tělo našla policie o pár metrů dál ve škarpě za supermarketem a vedle opuštěnou zbořenou Mazdu útočníků. Jeremyho mobil ležel na silnici.

Související obsah

Konstábl Ken Steeves stanici řekl: "Je to extrém. Nikdo by nepředpokládal, že obyčejná ztráta mobilu povede ke zrtátě života." Po vrazích policie pátrá, podle kamer z parkoviště má jejich obstojný popis. Jednalo se o tři mladíky tmavé pleti mezi 18 a 21 lety. Aplikace Find my phone (Najdi můj telefon) využívá k lokalizaci mobilu GPS.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Masakr v kanceláři: Mobilem fotila selfie s pistolí u hlavy, stiskla špatnou spoušť

V kapse mu explodoval iPhone! Má popáleniny vy-víte-kde

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz