Mimozemšťan

Muž natočil na střeše podivného tvora! Je to mimozemšťan?

Zvláštní stvoření se podařilo natočit jednomu brazilskému farmáři. Na střeše budovy zachytil humanoidního tvora s nepřirozeně dlouhýma rukama a nohama a úzkou hlavou. Farmář tvrdí, že šlo o mimozemšťana.

Vlastník ranče poblíž města Nuevo Laredo slyšel za bílého dne divné zvuky vycházející zvenku jeho domu na okraji města. Pustil tedy kameru na telefonu a přiblížil se k místu, odkud hluk slyšel. A naskytl se mu neobvyklý pohled.

Na střeše farmy spatři vyzáblé, humanoidní stvoření s výrazně růžovou kůží. Zjevně bylo nahé. "Byl obratný, štíhlý, měl velmi dlouhé ruce a nohy a naopak neobvykle malou hlavu, která vypadala zploštěle, " řekl farmář pro web Brazil Weird News.


Související obsah

Když si záhadné stvoření všimlo, že je sledováno, dalo se okamžitě na útěk přes střechu. Na internetu se okamžitě objevily spekulace, že jde o takzvaného Slendermana, bájnou strašidelnou postavu, jejíž výskyt hlásí ufologové z celého světa.

Jižní Amerika a Mexiko patří k oblastem s největším počtem hlášených UFO na světě. Ufologové tvrdí, že je to způsobeno mimozemskými základnami v kráterech sopek, vědci oponují velkou mírou zbožnosti obyvatelstva.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Život na Marsu: Na rudé planetě byla objevena kostra mimozemšťana

FOTO: Skutečně existují! NASA objevila na Marsu mimozemskou stavbu

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz