Dítě v autě

VIDEO HRŮZY: Matka zapomněla dítě v autě! Takhle ho zachránili 

Dennodenně informují americká média o tom, že nezodpovědná matka zapomněla, nebo dokonce schválně nechala, dítě v zamčeném rozpáleném autě. Poslední takový případ se odehrál ve čtvrtek ve městě Costco v New Jersey.

Video, které se objevilo na Facebooku zachycuje, že matka nechala dvouletou dceru zamčenou na parkovišti před obchodním centrem a vydala se nakupovat. Děvčátko mělo jen mírně stažené okno, venku bylo ale skoro 30 stupňů celsia. Když kolemjdoucí zaslechli její pláč, snažili se do auta staženým okýnkem dostat. Naštěstí ale také zavolali policii.

Policista na nic nečekal a rozbil okénko. Jeho kolegyně vytáhla dvouletou holčičku z horké autosedačky. Dívenka byla celá splavená a strašně plakala. Její matka Chaeyoung Lim-Kim se za chvíli objevila s nákupním košíkem a druhou dcerou.

"Je to vaše dcera?! Vy jste ji nechala v autě!" řekla matce policistka. "Promiňte, promiňte!" odpovídala matka, ale policistka se s ní nemazala.

"Ne! Žádné promiňte, ona mohla zemřít!" vyčetla žena zákona matce. Její kolegové ji okamžitě zatkli. Holčičku převezli do nemocnice, kde si ji vyzvedl otec. Policisté ženu ale z vazby brzy propustili. Podle informací stanice Fox News si ale matka odnesla předvolání k soudu.

Video: Matka zjistila, že zapomněla dítě v autě

Velmi podobný případ se odehrál už v úterý v oklahomském městě Owasso. Hannah Secondiová nechala své roční dítě zamčené v rozpáleném autě. Naštěstí si brečícího dítěte všiml procházející pár a zavolal policisty.

Secondiová se vydala se svou druhou dcerou nakupovat. Obě ženy na batole v autě úplně zapomněly! Holčička už začala kolabovat, když ji policisté konečně zachránili. Když si matka uvědomila, co provedla, úplně se sesypala.

Související obsah

"Ó můj bože! Ó bože! Nemůžu uvěřit, že jsem tohle udělala! Bože!" brečela matka, když jí policista oznámil, že zapomněla dítě v autě. "Bože! Dýchá?! My jsme ji tam zapomněly! Mě to tak mrzí!"

Policisté nezodpovědnou matku zatkli a obvinili z ohrožení dítěte.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Nejdřív zavřela syna do pračky, potom s ním takto házela na hřišti!

Bezdomovkyně kradla jídlo pro své děti. Policajt ji měl zatknout, udělal však něco neuvěřitelného!
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz