Bimbo barbie

Škola pro blondýny: Češky se učí, jak být správná Barbie!

Škola pro blondýny: Češky se učí, jak být správná Barbie!
Zdroj: barbieakademie.wordpress.com

Vypadalo to, že fenomén oživlých Barbie patří jenom na Ukrajinu. Ale u nás dokonce existuje akademie, jak se takovou panenkou Barbie stát. A ne ledajakou, ale Bimbo Barbie.

V Česku vznikl blog s názvem Bimbo Barbie Akademie, který radí ženám, jak se stát "umělohmotnou" blondýnou s obřími ňadry a vosím pasem. Těžko říct, zda za tímto ambiciózním projektem stojí jednotlivec nebo nějaká skupina lidí, kteří chtějí prosadit svůj pohled na ideál krásy.

"Bimbo je hračka pro muže, jejich pornografická fantazie. Nemusí být chytrá, musí mít ale pevnou vůli a umět se chovat. Nemá urážet ostatní ženy, protože je to její životní volba. Je pasivní a uvědomuje si, že muže zajímá především její tělo, ne její názory," píše se na blogu.

Podle Bimbo Barbie Akademie trvá výuka velmi dlouho a je velmi nákladná. Dívka, který nemá velká prsa, musí navštívit i plastického chirurga, nebo koupit kvalitní push-up podprsenku. Správná Bimbo Barbie má mít velmi štíhlý pas, takže musí nejdřív zhubnout. Důležitým prvkem jsou také blond vlasy, ty ale nejsou úplně nejdůležitější, a silné opálení a make-up.

Související obsah

Jde ale i určitou filosofii. "Neobléká se sexy, protože chce „najít sexy chlapa“. Dělá to proto, protože „muži budou mít možnost se dívat na něco hezkého“. Skutečná Bimbo staví své touhy a potřeby až za touhy a potřeby mužů. Žije svůj život, aby uspokojila muže," radí blog. Jak má vypadat správná Bimbo Barbie, se podívejte do fotogalerie. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vypadat a žít jako Barbie je těžký oříšek! Ruská živoucí panenka ještě neměla chlapa!

GALERIE: Vznikla panenka Barbie, která má reálné proporce a znaky průměrné Američanky. Líbí?

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz