Barbie

Česko má vlastní živou Barbie! Má za sebou hodně tvrdé dětství

Česko má vlastní živou Barbie! Má za sebou hodně tvrdé dětství
Zdroj: facebook.com

I v Česku máme živé panenky Barbie. Jednou z nich je i Gabriel Jiráčková, která jako by blonďaté panence z oka vypadla. A ačkoli je z ní dnes úspěšná zpěvačka, v životě to neměla vždycky úplně jednoduché.

Podobných holek běhá po světě spousta, v Česku je ale Gabriel spíš raritou. Už od malička věděla, že je jiná, a za svou odlišnost se nestyděla - i když si kvůli tomu prošla peklem. S panenkami Barbie si hrála už v dětství a nakonec se rozhodla, že chce být jako ony. Píše o ní web extra.cz.

Mohlo za to i drsné dětství. Gabriel totiž na základní škole zažila drsnou šikanu. Se spolužáky si nerozuměla a oni jí to dávali patřičně sežrat. Nadávali jí, ničili jí věci a několikrát ji dokonce fyzicky napadli. Jeden ze spolužáků jí dokonce vytrhl velký chomáč vlasů. A slovně ji prý napadali také někteří učitelé.

Související obsah

Sympatická blondýnka ve třinácti letech upadla do depresí , teprve pak se šikanou začalo zabývat vedení školy. Gabriel rodiče nakonec přihlásili na jinou školu, až do patnácti se ale učila doma a docházela tam jen na přezkoušení.

V té době se rozhodla, že bude žít po svém - šatník přebarvila na růžovo a postupně se z ní stala živá panenka Barbie. Podle vlastních slov nikdy nepodstoupila větší plastiku a aby vypadala dokonale, tvrdě na sobě pracuje. Zbožňuje extravaganci a lichotí jí, když si na ni lidé ukazují. Živí se jako zpěvačka, znát ji můžete pod uměleckým jménem Lolo Ta Bella.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz