Záměna

Ženy vyměnili v porodnici: Zjistily to až po 24 letech na Facebooku!

Ženy vyměnili v porodnici: Zjistily to až po 24 letech na Facebooku!
Zdroj: facebook.com

Zatímco jedna žila pohádkový život, druhá vyrůstala v chudobě. Na jejich záměnu se přišlo až po 24 letech díky fotce na facebooku

V roce 1989 se v italské oblasti Apulie narodili císařským řezem dvě holčičky, jen jedenáct minut po sobě. Lorenu a Antonello hned po porodu označily náramky s čísly 47 a 48, sestřičky však děti pravděpodobně zaměnily a dívky 24 let vyrůstaly v jiných rodinách.

Vše se změnilo až když Loreniny rodiče uviděli na facebooku fotky dívky Antonelly Zenga, která se narodila ve stejný den a ve stejné porodnici jako Lorena Cobuzzi. Vypadala totiž jako dvojče Caterine Cobuzzi, což byla do té doby Lorenina oficiální matka. Po dlouhém pátrání a různých testech se jejich děsivé podezření potvrdilo.

"Cítila jsem se úplně na dně," vzpomíná Lorena na moment před dvěma lety, kdy jí bylo oznámeno, že ji v porodnici zaměnili. "Naši si mě posadili a řekli mi, že pro mě mají něco důležitého. Řekli mi, že nejsem jejich biologická dcera."

Související obsah

Nyní obě rodiny i dívky žalují italské zdravotnictví a žádají 22 milion eur. Lorenin právník Stefano di Feo řekl pro Daily Mail, že je to první případ tohoto druhu. "Samozřejmě, že se děti zaměňovaly v porodnicích i předtím. Ale toto je poprvé, kdy to někdo zjistil po 24 letech z facebooku".

Zatímco jedna si dívka si užívala šťastné dětství a pohádkový život, druhá v rodině trpěla. Lorena měla milující rodinu a měla vše, co potřebovala. Antonella vyrůstala se starším bratrem a mladší sestrou v chudobě a často neměli ani co jíst. Dokonce spávala na jedné posteli se svým bratrem, který trpěl cukrovkou a během noci se pomočoval.

Otec si našel novou přítelkyni a rodinu opustil, matka také. Děti přešly do péče prarodičů, když bylo Anrtonelle 16, dali je ale k adopci, protože se o ně už nedokázali starat. sestry si osvojili a ty konečně našly svou novou rodinu.

Zaměněné dívky se setkaly jen jednou, ale prý si neměly co říct.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UNIKÁTNÍ VIDEO: Žena porodila sama v autě cestou do nemocnice. Manžel vše natočil

Úžasná série: Umělecké fotografie z porodu Tiny

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz