Mimoni

Loni gumičky, letos Mimoni! Bez nich dítě do školy nepouštějte!

Loni gumičky, letos Mimoni! Bez nich dítě do školy nepouštějte!
Zdroj: Profimedia

Aktovky, tužky, přezůvky, penály nebo přívěšky s Mimoni. To je jen malý zlomek věcí, na kterých můžete motiv malých žlutých postaviček najít. A pokud nechcete, aby se zítra vašemu dítěti spolužáci ve škole smáli, rychle mu některou z těchto propriet pořiďte.

Každé prázdniny jsou ovládané jiným šílenstvím. Loni to bylo gumičkování, rok předtím musela mít každá holčička tričko s motivem Ledového království, před lety se zase děti nehnuly bez svého Pokemona.

Letos jsou absolutním trhákem Mimoni, žluté praštěné postavičky z filmu Já padouch, které se v tomto roce dočkali vlastního celovečerního snímku. Děti tyto roztomilé a jednoduché příšerky zbožňují a rodičům se jen protáčejí panenky nad penězi, které pro blaho svých ratolestí už nechali v obchodech.

Související obsah

Může za to především skvělý marketing tvůrců, kteří už před příchodem filmu do kin dávali samolepku Mimoně snad na každý banán na světě a spojili se s velkými firmami takovým způsobem, že se před žlutou záplavou nebylo možné nikde schovat.

Zdroj: Profimedia

S úspěšným animovaným filmem je obvykle spojen i masový prodej reklamních předmětů, stejné to bylo i v tomto případě. A kdo by odolal smutným dětským očím. Proto byste v dnešní době jen těžko hledali dítě mezi 3 a 12 roky, které nevlastní jediný předmět s tímto motivem. Kdo nebude mít zítra ve škole Mimoně, bude ostatním pro smích. Není tajemstvím, že dětská závist může nadělat hodně zlé krve.

Související obsah

Proč jsou Mimoni tak oblíbení?

Podle tvůrců jsou to postavičky pro všechny věkové kategorie a i dospělý si ve filmu najde to své. Děti je milují, protože jsou roztomilí a vtipní, zbožňují jejich bizarní povahu a zvláštní jazyk.

Zdroj: Profimedia

Někteří vtipálci zase hovoří o bloku z dětství, které máme spojené s čokoládovými vajíčky. Každý si vždy přál, mít uvnitř postavičku a ne skládačku, jenže skoro nikdy to nevyšlo. Mimoni svým tvarem skutečně tak trochu obal na hračku připomínají a nás přepadá nostalgie.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Mimoni

Důležité Události

Píše se na Deník.cz