Uprchlíci

Nechutné video: Kameramanka kopala do dětí uprchlíků!

Ohavně se zachovala kameramanka jednoho z maďarských zpravodajských portálů. Když natáčela skupinu uprchlíků, zaútočila na ně kopanci.

Nechutný incident se odehrál na srbsko-maďarské hranici. Žena, kterou zaměstnává maďarský zpravodajský web N1TV, natáčela skupinku syrských uprchlíků. Když kolem ní běžel muž nesoucí v náručí dítě, nastavila mu nohu a on přes ni přepadl.

To ale zdaleka nebylo vše. Když se na ni řítil dav lidí, vyhlédla si malého chlapce a kopla ho. Vše zaznamenali její kolegové. Video se teď šíří po sociálních sítích a vysílají ho televize po celé Evropě.

Když se o incidentu dozvěděli nadřízení, ihned kameramanku vyhodili z práce. "Kolegyně N1TV se dnes v Röszke v přijímacím centru chovala nepřijatelně. S okamžitou platností jsme s ní ukončili pracovní poměr," píše se v prohlášení, které N1TV vydala.

Související obsah

Do kameramanky se již pustili lidé na sociálních sítích. Její čin považují za ubohý a hanebný. Uprchlíci utíkali před policisty přes pole z uprchlického tábora Röszke na maďarsko-srbské hranici.

Podívejte se na reportáž TV Nova:


 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz