E-cigareta

Kouříte elektronickou cigaretu? Pozor! Muži explodovala v puse

Kouříte elektronickou cigaretu? Pozor! Muži explodovala v puse
Zdroj: Profimedia

Elektronické cigarety jsou moderní variantou k těm klasickým. Jejich výhodou je, že si člověk může zvolit jakoukoli příchuť chce a netrápí ho nepříjemný cigaretový zápach. Pořád se ale jedná o elektrické zařízení a s jeho provozem si není radno zahrávat.

Své by o tom mohl povídat třiadvacetiletý James Lauria z města Destin na Floridě, který si kouřením elektronické cigarety krátil dlouhé chvíle. Při jedné jeho kuřácké pauze ale došlo k tragédii, zařízení mu explodovalo ve chvíli, kdy ho zrovna přiložil k ústům, píše Daily Mail.

S popáleninami prvního stupně na tváři a hrudi skončil na JIPce. Kromě toho si popálil ruku a rohovku, zlomil prst a krční obratle, přední zub se mu zatlačil do dásně a několik spodních má poškozených.

Související obsah

"Jako obvykle jsem si skočil o přestávce v práci na cigaretu. Další věc, co si pamatuju, je, jak to vybouchlo a jak mě vezou do nemocnice," popisuje mladík. Ani teď, šest týdnů po nehodě, není James schopen jíst pevnou stravu a šišlá, musí také nosit krční límec. Teď jenom doufá, že jeho hororový příběh odradí alespoň pár lidí od tohoto typu kouření.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz