Michaela Fialová

Lovkyně Michaela o uprchlících: Já tady tu africkou špínu nechci!

Lovkyně Michaela o uprchlících: Já tady tu africkou špínu nechci!
Zdroj: facebook.com

Nechvalně proslulá lovkyně zvířat Michaela Fialová zase perlí. Média už o ní delší dobu nepsala, a tak na sebe skrytá slavomanka upozornila kontroverzními výroky o uprchlících. Nemohla minout!

"Bouchačka, negr, černý opice, africká špína" - to je slovník drsnačky Michaely Fialové, která se proslavila tím, že v Africe za velké peníze, zřejmě od rodičů, zabíjí vzácná zvířata. Nad tím, co má v hlavě, už ale nepláčou jen ochránci zvířat, ale teď už i ochránci lidských práv.


Michaela Fialová na svém profilu na Facebooku zveřejnila rasistický status, na jehož existenci upozornil web extra.cz. "By mě zajímalo, co se stane, když mě v noci napadne uprchlík nebo nějakej jinej hnědák s rozumem rovnajícím se zvířeti a já ho odprásknu? To jako budu ještě mít já problém za to, že se doma bráním? Vím, že třeba v Africe když bílá holka sundá nějakého z těchto "dobráků“, nic moc se neděje. Chci vidět, co se bude dít tady, ale jelikož tu moc holek a lidí všeobecně zbraň nenosí, protože by nestřelili ani zvířátko, asi se tu necháme od těch černejch opic pěkně… Mno nechci bejt sprostá," tak zní první rasistický status Michaely Fialové.

Zdroj: Facebook official


A tato "perla" má bohužel ještě pokračování: "Při nočním návratu na hotel mě a přítele napadl negr s bouchačkou a jen díky tomu, že jsme byli ozbrojeni, tak jsme se z toho dostali. Přítel byl negrem skoro znásilněn, když byl ještě kluk. Nehledě na to, že většina má pohlavní choroby a různé jiné choroby. Takže já tady tu Africkou špínu nechci!

Související obsah


Otázka řešení uprchlické krize je velmi komplikovaná. A každý má právo vyjádřit svůj názor, pokud ovšem není rasistický. Rasistické projevy tohoto rázu jsou ve své podstatě trestným činem. Stačí, aby na velkohubou lovkyni podal někdo trestní oznámení.

Zdroj: facebook.com
pet, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz