Výměna manželek

Dominika a Marie z drsné Výměny: Takhle se mají dnes!

Dominika a Marie z drsné Výměny: Takhle se mají dnes!
Zdroj: TV Nova

Tento díl Výměny manželek byl opravdu drsný, při závěrečných osmi očích se dokonce Luboš s Mirkem servali. Podívejte se, jak se mají obě rodiny dnes.

Na jedné straně kosmetička Dominika Duspivá a motorkář Luboš Duspivý, na druhé straně výtvarnice Marie Poláková a její bláznivý manžel Mirek Polák.

První rodina žila v pronajatém domečku ve vsi Roudné nedaleko Českých Budějovic a Dominika svůj život přizpůsobila manželovu motorkářskému koníčku. Mirek s družkou Marií žijí ve vleklé partnerské krizi, která se prohloubila po koupi zdevastovaného obrovského stavení v obci Ješovice poblíž Mělníka.

RVAČKA VE VÝMĚNĚ: Mirek sahal na Dominiku, manžel mu to spočítal

Během deseti dnů Výměny si zejména Dominika sáhla na dno, protože vyjít s Mirkem podle všeho opravdu není snadné. Redakci TN.cz řekla, že podruhé by do výměny nešla. Po premiérovém odvysílání dílu se rodina stala středem pozornosti, lidé si je chodili fotit a číhali na ně před domem. "Přestěhovali jsme se a v našich životech je vše, jak má být," uvedla Dominika.

Jestli se urovnaly vztahy v druhé rodině, nechtěla prozradit paní Marie. Její Mirek se ve Výměně neukázal zrovna v pozitivním světle a paní Marie nemá právě radost, že se pořad vysílal znovu. Nově totiž nastoupila jako učitelka výtvarné výchovy pro první i druhý stupeň a má obavy, jak žáci její účinkování ve Výměně manželek přijmou.


CELOU EPIZODU Výměny manželek sledujte ZDE

Oba muži se v poslední Výměně při osmi očích prakticky porvali a nezůstali si nic dlužni ani co se týká výhružek. Luboš hrozil Mirkovi, že si ho najde a pořádně mu to spočítá. Oba kohouti ale naštěstí vychladli a k žádnému dalšímu konfliktu nedošlo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Horší než špindíra Věra: Produkční štábu Novy při vstupu do bytu zvracela!

Jak dopadly páry z Výměny manželek? Kdo se rozešel a kdo si čistí zuby?

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz