Libina

Strach z motorkářů v Libini: Přijela parta, která se tu předloni pobila

Velké policejní manévry zažívá o tomto víkendu obec Libina na Šumpersku. Koná se tu totiž sraz motorkářského klubu Outlaws. Ten poslední, před dvěma lety, skončil tragicky.

Lidé v Libině nebudou mít tenhle víkend klidné spaní. Koná se tu totiž další sjezd obývaných motorkářů. Kvůli tomu zasahuje v Libině množství policistů, kteří se snaží udržet akci pod kontrolou. Silnice ve vesnici už jsou uzavřené.

Mělo by se jednat asi o stovku mužů, kteří se budou o poklidný průběh akce v Libině starat. K dispozici mají i pásy k zastavování aut a je možné, že stejně jako v minulosti nasadí i vrtulník a těžkooděnce.

Probíhají také důkladné kontroly aut, které do vesnice míří. Obyvatelé vesnice jsou na podobné manévry zvyklí, konaly se tady už několikrát.

Související obsah

V říjnu roku 2013 tu při motorkářském srazu došlo ke střetu dvou znepřátelených gangů. Podle místních se měli motorkáři honit po vesnici s baseballovými pálkami a lopatami. Drsná rvačka nakonec skončila smrtí jednoho z mužů, který byl zastřelen. Klub Outlaws patří k nejdrsnějšímu gangu v Evropě a právě v Libině si v budově bývalé prodejny otevřel klubovnu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Drsní chlapi? Kdepak, tihle motorkáři se pro pejska málem obětovali

VIDEO: To je šílenec, spustil se na motorce ze skokanského můstku. Jak dopadl?

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz