Pomsta

Pomsta za smrt vnučky: Děda vzal pušku a zastřelil dva zdravotníky

Pomsta za smrt vnučky: Děda vzal pušku a zastřelil dva zdravotníky
Zdroj: Thinkstockphotos

Krvavou lázní skončila pomsta staršího muže, který si na Rusy zabraném poloostrově Krym šel vyřídit účty s místními zdravotníky. Zastřelil dva záchranáře a minimálně další dva lidi zranil.

Pětapadesátiletý Bekir Nebijev před pár dny popadl svou loveckou pušku, naskočil do auta a rozjel se na stanoviště záchranky v krymském hlavním městě Simferopolu. Na místě pak začal bezhlavě pálit po nicnetušících a bezbranných zdravotnících.


Výsledkem jeho řádění jsou dvě mrtvé zdravotní sestry (30 a 55) a zdravotník (42) s prostřelenou hlavou a krkem, který utekl hrobníkovi z lopaty jen o fous. Střílející šílenec zranil i zdravotní sestru Olgu Zvonikovou, ta ovšem útočníka poznala a poštvala na něj policisty.


Nebijev se totiž už řadu let léčí s nemocným srdcem. A podle všeho to vypadá, že e zdravotníkům přišel pomstít. Na místě činu totiž nechal záznam svého EKG a na papír naškrábal: "Tohle je pomsta. Drtí mi to hrudník".

Související obsah


Místní média ovšem spekulují, že hlavním důvodem "návštěvy" Nebijeva u zdravotníků je to, že mu před nkolika týdny zemřela šestnáctiletá vnučka. Dívce, která trpěla vysokými horečkami přivolaní záchranáři nedokázali pomoci.


Ozbrojenému střelci se zatím daří policistům unikat, podle britského Daily Mailu pátrací skupiny pročesávají zdejší lesy, aby nebezpečného pomatence vypátrali a zadrželi.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Masakr v kanceláři: Mobilem fotila selfie s pistolí u hlavy, stiskla špatnou spoušť

Drsné video ze střelnice: Malá holka to kosí jako profesionální zabiják

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz