Násilí

Nejprve oběť bili řetězy, pak ji pomočili. Dívka (17) hrozně trpěla!

Nejprve oběť bili řetězy, pak ji pomočili. Dívka (17) hrozně trpěla!
Zdroj: facebook.com

Sedmnáctiletá Summer zažila strašná muka. Její "přátelé" ji dlouhých osm hodin věznili, surově ji bili železnými řetězy, a dokonce na ni močili. Dívka chtěla obrovskou bolest ukončit sebevraždou.

Byla přesvědčená, že se blíží její konec. Jen nechápala, proč. Lidé, které považovala za přátele, ji zamkli v bytě, začali ji surově mlátit vším, co měli po ruce a nakonec začali plánovat její smrt. Summer Greggová zažila dlouhých osm hodin neskutečné bolesti.

Vše začalo rozhodnutím navštívit ve dvě hodiny ráno přítele. Summer k němu šla v naději, že ji u sebe nechá přespat, protože na návrat domů bylo celkem pozdě. Dvacetiletý Jay Blades ale nebyl doma sám. V bytě byl se stejně starým kamarádem Jamesem a s o rok starší Amy. Že je něco špatně vycítila Summer prakticky hned poté, co se za ní zavřeli dveře. "Můj instinkt mi říkal, že něco není v pořádku, ale znala jsem je. Říkala jsem si, že to bude v pořádku," popsala dívka u soudu.

Související obsah

Trojice si začala navzájem posílat SMS zprávy, plánovala spiknutí. Nakonec tzv. kamarádi řekli Summer, že ji přítel podvedl. Když odmítala uvěřit, začali být agresivní.

"Necítila jsem se v bezpečí, tak jsem se rozhodla opustit byt, ale zastavili mě. Začala jsem říkat, že chci jít domů a zkoušela odejít, ale Amy mě zastavila a zatarasila mi dveře," popsala Summer. Dívka začala vystrašenou Summer fackovat a strkat na zeď. Celá situace se ale ještě přiostřila. "Začali do mě kopat, bili mě, nadávali mi. V jednu chvíli na mě Jay dokonce vytáhl řetěz z motorky a začal mě s ním být. Neustále jsem přemýšlela nad tím, co jsem jim udělala, že mi chtějí tak strašně ublížit," vylíčila.

Když se chtěla vyčerpaná posadit na pohovku, donutili ji vlézt "na všechny čtyři" a napodobovat psa. Nejenže pak Jay pomlácené dívce pomočil hlavu, ale do nateklého oka jí začali stříkat šťávu z citronu. Nakonec začali plánovat, jak se jí definitivně zbaví. Přemýšlela o tom, že vyskočí z osmého patra, aby už trápení konečně skončilo, když její noční můru ukončil čtvrtý "kamarád", který byl na místo přivolán, aby dívku "dodělal". Ten na místo toho zavolal záchranku.

Trojice stráví pět let ve vězení pro mladistvé.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Násilí

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz