APLIKACE TN.CZ
Krimi

Staříka (90) okradli a zmlátili hned dvakrát, ten je natočil na video!

Policie pátrá po dvou nebezpečných mužích. Ti ve Zlíně přepadli a zmlátili devadesátiletého důchodce. Podle kriminalistů jde nejspíš o stejné útočníky, kteří právě tohoto seniora okradli už před třemi týdny, a to o pětašedesát tisíc korun.

Muži, mluvící česky nebo slovensky, jezdí starším typem zelené audi A6. Starého pána potkali na začátku září v centru Zlína - muž si tehdy nesl domů oběd a ptali se ho na cestu do Luhačovic.

Ten jim ji popsal a oni mu nabídli odvoz domů. Během cesty se dohodli, že důchodci prodají dalekohled. Když si bral doma peníze, objevil se jeden z nich nečekaně v pokoji.

Starý pán se ho snažil vystrašit pistolí, zloděj ale poznal, že je to maketa a ukradl šedesát pět tisíc korun. Zhruba po třech týdnech se oba muži na místo vrátili. Starého pána bili a kopali do něj, dokonce ho i pořezali.

Související obsah

Prohledali celý byt, ale tentokrát už žádné peníze nenašli. Odnesli si tisícikorunu, kterou měl senior v peněžence. Útočníci ale nepočítali s tím, že měl senior v bytě nainstalovány bezpečnostní kamery, které přepadení natočili.

Záběry připravujeme do Televizních novin v 19.30.

Policie po dvojici nebezpečných zlodějů pátrá a prosí o pomoc i diváky televize Nova. Hrozí jim až deset let vězení!

jox, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz