Agresor

Brutální útok. Agresor v Praze skoro umlátil hlídače (72). VIDEO

Policisté v Praze vyšetřují velmi brutální napadení nočního hlídače. Neznámý mladík zkopal dvaasedmdesátiletého muže do bezvědomí. A to prý jen proto, že ho okřikl, když kopal do dveří vrátnice. Celý útok zachytily bezpečnostní kamery a právě tyto záběry by teď mohly pomoci k dopadení útočníka.

Rána pěstí, pád na zem a série kopanců do hlavy, hrudníku i zad. Útok na seniora byl neskutečně brutální. "To byl skutečně pokus o zabití. Kdyby mě teda nechal, když už jsem ležel, ale on ne, tam se teda skutečně vyvztekal," řekl TV Nova napadený muž.

Zranění se už seniorovi hojí, stále se ale bojí pomsty. Z útoku si pamatuje jen začátek. Bylo kolem druhé hodiny ráno. Hlídač si byl v zázemí garáží uvařit kávu. Když se po pár minutách vracel zpět, všiml si mladíka, který kopal do dveří vrátnice.

Doprovázeli ho dva kamarádi. Všem bylo kolem dvaceti let. "Vypadalo to, že vyšli z nějakého klubu tady, tak se chtěli někde vyvztekat," řekl napadený muž.

Související obsah

Hlídač se snažil mladíka poslat pryč, tím ho ale jen vyprovokoval. Mladík na něj brutálně zaútočil. Před vrátnicí seniora surově zbil.

Při odchodu ještě na ležícího muže plivl a pak poškodil závoru. Hlídače probudili až policisté, které zavolali lidé z nedalekých paneláků.

Související obsah

"Útočník je teď podezřelý z ublížení na zdraví a výtržnictví, za což mu hrozí v případě dopadení a odsouzení až tříletý pobyt za mřížemi," řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Mladíkovi rozhodně nešlo o nějaké cennosti, starému muži nic nevzal a strážní budku pak nechal také na pokoji. Zřejmě si chtěl jen dokázat svou sílu.

vbo, Ondřej Špalek, tn.cz / TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz