Daniel Landa

Těšte se na Slavíky, vzkazuje Landa z podivné afghánské mise

Těšte se na Slavíky, vzkazuje Landa z podivné afghánské mise
Zdroj: Profimedia / facebook

Kontroverzní český zpěvák Daniel Landa, chcete-li kouzelník Žito 44 o sobě před vyhlášením Českého Slavíka opět dává vědět. Momentálně se nachází v Afghánistánu, odkud posílá české veřejnosti nanejvýš podivné vzkazy.

"Vy, kteří celou dobu spekulujete o té mé obskurní mlze (černej kohout, runy,draci, kouzelníci,symboly, kejkle, Žito, Vozová hradba -proslov, Afghánistán, určité písničky a indicie a mnoho dalšího.), rád bych Vám sdělil, že to není mlha ale dlouholetý úkryt pro stavbu obrovského křižníku, který je již hotov a brzy vypluje v celé své kráse a síle. Na Slavíku řeknu více," napsal známý český zpěvák na svůj facebookový profil.

Zdroj: facebook.com
 

Vyjádření doplnil o vlastní fotografii, na které salutuje na mohutné motorce, jež má na předních vidlicích obří kohoutí hlavu. Na začátku října zpěvák odletěl právě do Afghánistánu (který sám nazývá Mordorem podle zlé říše z knih J. R. R. Tolkiena), kde chtěl hledat ztracený "prsten moci" za pomoci místního draka. Co si pod těmito vyjádřeními představit, je i pro většinu jeho fanoušků záhadou.

Související obsah

Landa na sebe na Slavících upoutal pozornost před třemi lety, kdy na vyhlášení Českého Slavíka Mattoni přišel s živým kohoutem pod rukou a českému publiku vyslal vulgární vzkaz. Vzhledem k Landově nátuře tak lze jen těžko odhadnout, jakou "kejkli" si do přímého přenosu vymyslí.

Letošní přímý přenos Českého Slavíka Mattoni si nenechte ujít už v sobotu 28. listopadu ve 20:20. Pro své favority můžete hlasovat ZDE.

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz