Kočka

Důkladná příprava na mateřství. Neuvěříte, co si zkoušela na kočce

Důkladná příprava na mateřství. Neuvěříte, co si zkoušela na kočce
Zdroj: Profimedia

Velmi pečlivě pojala přípravu na mateřství jedna Američanka. Své kolegyni poslala fotku, jak si zkouší nasazování plen na své kočce. Domácí mazlíček navíc vypadá, že mu to nevadí!

Fotografie se stala hitem internetu. Kolegyně pečlivé maminky ji sdílela na sociální sítí Reddit. Obrázek kočky v plenách už viděl více jak milion uživatelů internetu a vysloužil si spoustu pobavených komentářů.

"Příště je na řadě kojení! Chudák kočka," napsal třeba jeden uživatel. Jiní se podivovali nad tím, že si žena potřebuje přebalování zkoušet. Ostatně, je to přece něco, co se člověk rychle naučí praxí.

Zdroj: imgur.com

Na druhou stranu, není neobvyklé, že si to rodiče před narozením potomka zkoušejí na panenkách. Kočka je v tomhle směru možná vhodnější tréninková pomůcka. Na rozdíl od panny totiž neleží nehybně, ale různě sebou vrtí, mele, snaží se odejít, prostě jako skutečné dítě. Tedy alespoň většina koček, tenhle domácí mazlíček totiž vypadal, že je mu to úplně jedno.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz