Přátelé

Velký podfuk v seriálu Přátelé! Tohohle jste si určitě nevšimli

Velký podfuk v seriálu Přátelé! Tohohle jste si určitě nevšimli

Měli jste dojem, že seriál Přátelé znáte nazpaměť? Možná vás překvapí, že Rachel i Moniku v některých dílech hrál někdo úplně jiný. Že byste si toho museli všimnout? Schválně se podívejte!

Je to už jedenáct let, kdy padla poslední klapka oblíbeného amerického sitcomu Přátelé. Radosti i strasti prožívali diváci s šesticí kamarádů celkem deset sérií a dodnes se těší neskutečné oblibě.

Ačkoli si spousta fanoušků myslí, že je v seriálu nemůže nic překvapit, tohle jim možná vyrazí dech. Vždycky se totiž najdou rýpalové, kteří se snaží odhalit sebemenší pochybení tvůrců. A podařilo se to i v tomto případě.

Zdroj: Twitter

Jeden z fanoušků si všimnul, že Rachel na krátkou chvíli hrál někdo jiný než herečka Jennifer Aniston. Konkrétně se to stalo v úvodu 15. epizody 9. série, kdy se Joey od Rachel dozví, že půjde na konkurz. V záběru se nakrátko místo Jennifer mihne úplně jiná žena, dokonce v jiném oblečení!

Zdroj: Twitter

Související obsah

Po odhalení této chyby se ozvali i další fanoušci. Jeden z nich například upozornil na to, že v jiné epizodě zase dublérka nahradila představitelku Moniky Courtney Cox.

Zdroj: Twitter

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Největší tajemství seriálu Přátelé je venku: Jennifer Aniston nahradila jiná herečka!
 

Jennifer Aniston se tajně stala matkou! Konečně si s manželem splnila svůj sen

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz