Karel Gott

SLÁVA! Karel Gott se cítí lépe, dokonce už přijímá návštěvy!

SLÁVA! Karel Gott se cítí lépe, dokonce už přijímá návštěvy!
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Několikanásobný Slavík Karel Gott už se cítí o něco lépe. Ačkoli stále v nemocnici bojuje s rakovinou mízních uzlin, skrze svou manželku oslovil několik svých nejbližších přátel a vyzval je, aby ho v nemocnici navštívili.

Karel Gott už se cítí být natolik silný, že chce přijímat návštěvy i mimo rodinný kruh. Doposud k němu směla pouze manželka Ivana a jeho dvě dcery Dominika a Lucie. Jedná se tak o výrazný krok kupředu, je přesvědčená nejen manželka Ivana.

"Pokud něco Karlovi chcete vzkázat, neříkejte to přes televize nebo rádia, ale napište to mně a já mu dám vaše vzkazy přečíst,“ rozeslala podle deníku Aha! Gottova manželka Ivana textové zprávy několika "vyvoleným". Tuto SMS obdržela například i zpěvačka Lucie Bílá.

Související obsah

Doposud není jasné, kolik lidí na zprávu zareagovalo, rozhodně se ale ve zdravotním stavu slavného zpěváka jedná o výrazný posun k lepšímu.

Zdravotní stav Karla Gotta už delší dobu pokulhává. Několik dní před hospitalizací v pražském IKEM, kam se dostal kvůli zhoubnému nádoru mízních uzlin, se podrobil i operaci břicha. Zpěvákovi drží palce nejen fanoušci v České republice, ale i v zahraničí.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz