Snajpr

Machr! Elitní snajpr sejmul na tři výstřely pět teroristů ISIS!

Machr! Elitní snajpr sejmul na tři výstřely pět teroristů ISIS!
Zdroj: Profimedia

Tomu se říká muška! Elitní odstřelovač z britské speciální jednotky SAS dokázal něco neuvěřitelného, když jen na tři výstřely zlikvidoval hned pětici teroristů. Tři se přitom chystali na sebevražedný atentát!

Snajpr číhal skoro kilometr daleko od dílny, kde teroristé z Islámského státu nedaleko iráckého města Mosul vyrábějí bomby. Jako členovi speciálních britských jednotek SAS mu ani velká vzdálenost nedělala problém.


Tím nejvýmluvnějším způsobem se o tom přesvědčila pětice teroristů, která z "bombové továrny" vylezla. Elitní voják si totiž okamžitě všiml, že tři z islamistů se navzdory horkému počasí halí do tlustých kabátů.


A to může znamenat jen jednu věc - výbušnou vestu používanou při sebevražedných atentátech. Snajpr se proto ve zlomku vteřiny rozhodl fanatiky zlikvidovat.


Prvním výstřelem voják zasáhl jednoho z atentátníků do hrudi, což odpálilo ukrytou trhavinu a zabilo nejen nositele bomby, ale i další dva islamisty, kteří ho doprovázeli. 


Související obsah


Druhým výstřelem ostřílený snajpr zasáhl dalšího z mužů do hlavy a třetího teroristu opásaného výbušninou zlikvidoval v momentě, kdy se vyděšený atentátník dal do pohybu, aby se mohl schovat.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz