Seriál

Legendární seriál Přátelé se vrací! Nový díl bude v únoru

Legendární seriál Přátelé se vrací! Nový díl bude v únoru
Zdroj: facebook.com

Herci úspěšného sitcomu Přátelé se znovu sejdou, aby natočili dvouhodinový speciál, uvedla americká stanice NBC.

Herci, kteří ztvárnili Rachel, Monicu, Phoebe, Joeyho, Chandlera a Rosse uzavřeli smlouvu na natočení speciálního dílu, tvrdí producent James Burrows.

Burrows režíroval několik epizod seriálu, a právě oslavil režírování svého tisícího televizního pořadu. Předseda stanice NBC Robert Greenblatt ale tvrdí, že všech šest přátel se nemusí na obrazovce objevit společně.

"Doufám, že všech šest bude ve stejné místnosti ve stejnou dobu," řekl novinářům. "Nejsem si ale jistý, že toho můžeme logisticky dosáhnout."

Fanoušci televizního pořadu čekají na další díl více než deset let a doufají, že uvidí Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisu Kudrow, Matta LeBlanca, Matthewa Perryho a Davida Schwimmera zpátky na obrazovce spolu, i když se předchozí pokusy nezdařily.Herec Matt LeBlanc, který v seriálu ztvárnil Joeyho, napsal na sociální síti. " Měla by to být zábava!"

Související obsah

Program skončil v roce 2004, byl zakončen desátou sérií, deset let poté, co měl premiéru na obrazovkách v USA. Seriál udělal mezinárodní hvězdy z jen málo známého obsazení, vyhrál několik ocenění a získal obrovské publikum po celém světě.

Seriál Přátelé můžete sledovat na stanici Smíchov. Speciální díl bude odvysílán již 21. února na NBC.
 

hast, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz