škola

Škola pro zvrhlé učitelky! Kvůli sexu s žáky mají problémy už tři

Škola pro zvrhlé učitelky! Kvůli sexu s žáky mají problémy už tři
Zdroj: Policie

Zprávy o kantorkách, které si hledají sexuální partner(k)y mezi svými svěřenci, jsou v poslední době poměrně běžné. Ale aby se tři takové vilné učitelky sešly v jediné škole? To tu asi ještě nebylo.

Zatímco její dvě kolegyně mají pořádný průšvih, protože si údajně užívaly sex ve trojce s jedním studentem, učitelka zeměpisu Kimberly Naquinová z americké Louisiany podle policie pro změnu navázala zakázaný vztah se šestnáctiletou studentkou.
 


A nešlo o žádný jednorázový úlet - podle britského Daily Mailu se šestadvacewtiletá učitelka s o deset let mladší žákyní z New Orleans scházela od září 2014 do srpna 2015.


Související obsahVšechno se provalilo až poté, co na vztah přišel někdo z dívčiny rodiny a informaci obratem předal policii, píše britský Mirror. Kantorka si s dívkou užívala přímo ve škole, u sebe doma i v domě dívčiných rodičů.
 


Naquinová je už třetí kantorkou z Destrehanské střední školy, kterou policisté vyšetřují kvůli sexu se studenty. Už dříve byly zatčeny i Shelley Dufresne and Rachel Respessová za sex ve trojici se šestnáctiletým studentem.
 

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz