Miloš Zeman

Prezident pobavil své publikum! Prozradil, kde měl první sex!

Miloš Zeman se při návštěvě Plzeňského kraje pořádně rozvášnil a prozradil intimní detaily ze svého sexuálního života.

Hlava státu vyrazila na další výlet po krajích českých. Tentokrát zavítal prezident na západ Čech, konkrétně do Plzeňského kraje. A hned první den této návštěvy na sebe několikrát upozornil.

Miloš Zeman se projel na multikáře ve Škodovce, dostal chodský kroj včetně čakanu a na návštěvě Dobřan prozradil, že až tam přijede příště, tak se nechá v tamní psychiatrické nemocnici vyšetřit.

Zdroj: Jiří Ovčáček

Nejvíce ale šokoval své publikum hned na začátku návštěvy v Plzni, kde ho přivítal hejtman Václav Šlajs. Při debatě, která se v areálu Škody rozproudila, totiž prezident prozradil, kde přišel o panictví.

Související obsah

"V Plzeňském kraji se mi nejvíc líbí Konstantinovy lázně, protože jsem tam přišel v sedmnácti letech o panictví," prozradil Miloš Zeman. Všichni, kdo prezidenta slyšeli, se hned dali do smíchu.

vrl/Soňa Vachová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Krátká zpráva

Na Táborsku spadl na koleje strom

Provoz na trati v koridoru do Českých Budějovic je přerušen. Mezi Střezimíří a Sudoměřicemi u Tábora spadl na koleje strom. Místo vlaků jezdí na místě náhradní autobusová doprava. Omezení bude trvat celé dopoledne, oznámila Pražská integrovaná doprava na twitteru.

Krátká zpráva

Brazílie hlásí první případy mutace omikron

Zdravotníci v Brazílii oznámili první potvrzené případy varianty omikron. Byla prokázána u dvou cestujících, kteří přiletěli z Jižní Afriky. Podle zdravotního sekretariátu v Sao Paulu je dvojice v izolaci a ani jeden z nich není registrován ve státní očkovací platformě. Brazílie nevyžaduje od zahraničních turistů očkování proti covid-19. Jde o první případy v Latinské Americe.

Píše se na Deník.cz