šikana

Video šikany je na světě! Vedení školy týrání krylo, tvrdí studenti

Video šikany je na světě! Vedení školy týrání krylo, tvrdí studenti
Zdroj: Blesk.cz

Případ šikanované učitelky, která se zhroutila a následně zemřela, šokuje celé Česko. Trojice mladíků učitelku v hodinách napadla a terorizovala. Nyní nechutné činy tří agresorů nabírají konkrétní obrysy se zveřejněným videem a přibývajícími svědectvími.

Do redakce TV Nova přišlo už několik emailů, ve kterých svědci popisují nechutné chování trojice mladíků, kteří na pražské průmyslovce na Třebešíně utýrali učitelku k smrti. Modřiny větší než tenisové míčky, psychický teror a rány teleskopem. To vše snášela učitelka Ludmila W. od trojice mladých studentů, kteří si za své činy vysloužili jen podmíněné vyloučení. Video, které nechutné chování studentů zachycuje, už se objevilo i na portálu liveleak.com.

 

Související obsah

Žena nakonec tyranii ze strany tří studentů psychicky neunesla. Přímo v hodině se zhroutila a byla odvezena záchrannou službou do psychiatrické léčebny v Bohnicích, kde později zemřela.

Portál Blesk zveřejnil video, na kterém je vidět, jak se trojice mladíků nechutným šikanováním bezmocné ženy dobře v hodinách baví. O tom, že by ke své vyučující chovali nějaký základní respekt nemůže být vůbec řeč.

Související obsah

Množí se také spekulace o tom, že vedení školy v tomto případě zásadně selhalo. Studenti píší o tom, že vedení na šikanu kantorky upozorňovali, to ale celý případ nechtělo řešit a snažilo se ho ututlat.

Podívejte se na reportáž TV Nova o případu učitelky, kterou studenti ušikanovali k smrti:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chlapečkovi hrozí, že ho budou všichni šikanovat. Co je na něm tak strašného?

ŠOK: Slzy a ponižování. Kráska Megan Fox byla obětí šikany! Proč ji spolužáci tak nenáviděli?

Šikanují vám dítě? Poznejte to na jeho chování
Zoufalí rodiče školáků: Bojíme se šikany!
TEST: Mohla by ses stát obětí šikany?
Nedej šanci šikaně, nebuď obětí

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz